MÖBLER / Bord / Etagebord 16218239
nr 1621 8239
Etagebord
Sent 1800-tal. Bredd: 51 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:25:18
15/5 21:25:58
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor